Lidhu me ne
Ujori Ujori

Horoskopi

Horoskopi i dashurisë për Tetorin – UJORI

Zhytu thellë gjatë gjysmës së parë të tetorit. Planetët e dashurisë, Venus dhe Marsi, janë tek  Virgjëresha në shtëpinë tuaj...